תחומי אימון

למצוא את עצמי ואת הדרך שלי

כדי להשיג מטרות או להתמודד עם קושי בחיים שלי, עלי להכיר את עצמי, לגלות מה אני רוצה, מה מעכב אותי ומה נכון לי. לבחור את הדרך מתוך הבנה של הצרכים והשיקולים שלי, של העוצמות והמחסומים שלי. לנקות שרידי עבר ולהרגיש בסופו של דבר שהפעם אני בדרך הנכונה בשבילי.

 

למצוא את הדרך בהורות

אנחנו רוצים להיות הכי טובים לילדים שלנו, אך לעיתים כשקשה להם, כשקשה לנו איתם, וכשאנחנו לא יודעים איך להשפיע וליצור אוירה משפחתית יותר טובה, אנחנו מאבדים את הדרך, את הבטחון בעצמנו ואת הסמכות ההורית. אל תחכו! בתחום ההורות קל יחסית לקבל כלים שיעזרו לכם ולילדים שלכם, לצלוח את גיל הילדות וההתבגרות עם הרבה פחות כאב, ופגיעה במערכת היחסים. מהרו לעלות חזרה על הדרך...

 

למצוא את הדרך בזוגיות

יש מי שמחפש את הדרך לזוגיות ויש מי שמחפש את הדרך בתוך הזוגיות. בשני המקרים מיומנויות תקשורת ויכולת לפתוח את הלב חשובות כל כך... אם הזוגיות בורחת לכם, אם הריחוק השתלט, האינטימיות נפגעה, זה הזמן לקבל עזרה למצוא את הדרך אליה או בחזרה.

אימון מתבגרים

תקופת ההתבגרות היא מבלבלת הן למתבגר והן להורה. למתבגר זו תקופה של גיבוש הזהות העצמית, והתמודדויות חדשות, עם שינויים בהמון תחומים- פיזיים, רגשיים, חברתיים, ולעיתים גם משפחתיים. מתבגרים חווים צורך להתבדל, ועל כן מתכנסים או תופסים מרחק מההורים, ומתקשים להשתמש בהורים עצמם כגורם עוזר ומתווך לנוכח הקשיים שהם חווים. האימון האישי נותן להם זוית ראיה אחרת על מה שהם חווים, וכלים על מנת להתמודד עם הקשיים. בדרך זו הם מצליחים להחזיר לעצמם מידה של שליטה ויכולת לקחת אחריות על חייהם.

למצוא את הדרך להגשמה ותעסוקה

לפעמים אנחנו "רק" מחפשים עבודה, לפעמים מחפשים את הדרך להרגיש סיפוק בעשייה, ולפעמים אנחנו מחפשים את האומץ לצאת לדרך חדשה... כך או כך, יותר קל יחד, עם הנחיה ותמיכה, בהתמודדות עם כל השלבים. כולל הכנה לראיונות עבודה ולמבחנים, חיזוק הביטחון והדימוי העצמי, לווי וטיפים בדרך.

אימון מנהלים

לווי בהתמודדות עם אתגרי התפקיד , החל מכניסה לתפקיד ועד התמודדויות במהלכו, עמידה מול משימות, כוח אדם, קולגות, סמכות מעל , ובדידות. שחרור הרגלים שמגבילים והעצמת היכולות. ראיה חזונית, ויצירת דרך.

למצוא את הדרך בתוך המשבר (מחלות, גרושים, אובדן)

משברים הם סימנים בדרך, הם חלק מהדרך, ואנחנו צריכים לבחור באיזו דרך לעבור אותם, ולצאת מחוזקים. האימון ההוליסטי מחבר גוף, נפש ורוח, מכוון לדרך של מנהיגות ונותן כוח ואמונה.