אודות

שמי יהודית, בת 56 , אמא לשתי בנות בוגרות (25,22).

מזה 18 שנה צועדת בדרך ההתפתחות. דרך שמאפשרת להרבה אהבה ורך, בטחון ותקווה לשכון בחיי. לחוות יותר שפע, רוגע, קבלה ועוצמה. מזה 10 שנים עוסקת בזה כעצמאית- באימון הוליסטי והנחיית קבוצות במרכז ליאה ארד.

אני בעלת ראש חריף ולב רגיש. יכולת הזיהוי, הניתוח, והאבחנה בעיקר, מלוות בקבלה, בסבלנות, באהבה, במגע, בכנות וביושרה. זה יוצר חיבור בין ראש ולב וגישה מעשית וחיובית לחיים.

בעלת תואר שני בפסיכולוגיה קלינית –אוניברסיטת בר אילן. והסמכות ב focusing, באימון הוויתי, והנחיית קבוצות- מרכז ליאה ארד. בעלת ניסיון רב בפסיכולוגיה תעסוקתית ולווי מנהלים, וגם כמנהלת, כאשה, כבת וכאמא.

המטרה

לתת כוח וכלים, כדי לפגוש את החיים ואת כל האתגרים שבהם, מתוך עוצמה, קבלה, צמיחה ,אהבה עצמית , אמונה , והתרגשות. לפתח מנהיגות כלפי עצמנו, והעזה לבוא לידי ביטוי, ולאפשר ביטוי. מרפאה במילים, ובחיבור בין הראש, הגוף, הלב והנשמה.

דרך העבודה

דרך העבודה שלי עם אנשים היא בגובה העיניים. אנחנו יוצאים למסע משותף בו אנו חוקרים את העוצמות שיאפשרו לפרוץ דרך ואת המחסומים אשר הכשילו אותנו עד כה.

המפגשים משלבים שיחות שבועיות. עבודה בעזרת דימיון מודרך, חיבור לגוף, מדיטציה, ולמידה/תרגול של מיומנויות וכלים פרקטים, שתומכים בתהליך הרגשי ובדרך להשגת המטרות. המתאמן הוא אקטיבי, כי כמו בחדר כושר- עליו להפעיל את השרירים אותם אנו מבקשים לחזק או להגמיש.

המוכנות לראות את האמת ולעבוד אתה והחוויה המשתנה בתוך החיים, הם שעושים את ההבדל.